Refinancování

Refinancujte svůj úvěr a získejte více

Refinancováním hypotéky nahradíte starý úvěr novým. Vzhledem k tomu, že tržní situace se neustále vyvíjí, máte možnost získat výhodnější podmínky, nižší úrok a nižší splátky. Upravit lze i délku splácení či pravidla mimořádných splátek.

Pokud refinancovat, tak ihned

Vaše banka se Vám zřejmě bude snažit posílat dopisy s návrhem nových úrokových podmínek a zcela určitě méně výhodnými v porovnání s refinancováním. Buďte rychlejší a ušetřete si tak nejen spoustu času, ale i starostí. Obraťte se na hypotečního specialistu, který Vám vypracuje přehled aktuálních nabídek většiny bank v České republice a společně tak vyberte tu nejvýhodnější.

Refinancování s 4 DEVELOP má 5 výhod:

  • Získáte výběr z nabídek všech bank, na jehož základě zvolíte tu nejvýhodnější.
  • Váš hypoteční specialista vše potřebné vyřídí za Vás.
  • Rychlé a profesionální jednání.
  • Výhodnější podmínky, které Vám naši specialisté dokážou vyjednat.
  • Naše služby platí banky, nikoli klient.

Protože vyznat se v nabídce celého hypotečního trhu není pro laika nic jednoduchého, rádi Vám s tím pomůžeme! Zpracujeme přehled hypoték v Čechách a spolu vybereme tu nejvýhodnější.

Ukázka refinancování hypotéky

Hypotéka z roku 2010

2 500 000 Kč

úrok 5,29 %

měsíční splátka 13.867 Kč

Refinancování v roce 2015

2 500 000 Kč úrok

1,99 %

měsíční splátka 9.228 Kč (doba splatnosti 30 let)


Jak hypotéku nejlépe refinancovat?

1. Vyžádejte si nové podmínky

Váš stávající poskytovatel hypotéky by Vám měl zaslat nové podmínky hypotečního úvěru v dostatečném předstihu. Je ideální mít zpracované nové podmínky hypotéky dva až tři měsíce před koncem fixace. Budete tak mít dostatek času na refinancování hypotečního úvěru.

2. Zjistěte si nabídky hypoték na trhu

Výhodnější hypotéku, než jste měli dosud, může poskytnout jiná banka na trhu, díky čemuž lze ušetřit desítky až stovky tisíc korun. S tímto Vám rádi pomůžeme! Zpracujeme pro Vás přehled aktuálních hypoték na trhu a nabídneme nejvýhodnější refinancování Vaší stávající hypotéky. Hypoteční kalkulačka pracuje s mnoha vzorci a parametry a patří tak mezi nejpřesnější on-line srovnávače hypoték na trhu v České republice. Díky ní tak snadno zvolíte kritéria dle Vaší stávající hypotéky a vyberete pro Vás tu nejvýhodnější.

3. Dejte šanci vaší bance

Pokud Vám konkurenční banka nabídne výhodnější podmínky, řekněte si o ně i u té Vaší! Předložte své stávající bance konkurenční nabídky, na jejichž základě je s velkou pravděpodobností upraví a poskytne podmínky ještě výhodnější. Proces refinancování hypotéky pak bude jednodušší.

4. Vaše banka Vám nenaslouchá? Vyměňte ji

Pokud Vaše stávající banka nezmění podmínky hypotéky podle Vašich představ, a to zejména po předložení nabídek jiných bank na trhu, refinancujte hypotéku s jinou bankou. Pro zrychlení celého procesu přenechte refinancování hypotéky na 4 DEVELOP a ušetřete si čas i starosti. Schůzka s našimi hypotečními specialisty je zcela nezávazná a bezplatná.