Spoření

Ve 4 DEVELOP svým klientům mimo jiné poskytujeme také možnost stavebního spoření. Toto je velmi oblíbená forma zhodnocování vlastních prostředků pro urychlení získání vlastního bydlení za hotové, či se dá využít jako možnost urychlení splátky samotného hypotečního úvěru v době fixace. Hlavní myšlenkou stavebního spoření je však především možnost získání výhodnějšího úvěru, tzv. úvěru ze stavebního spoření. Jedná se o úvěr řádný a překlenovací.

Stavební spoření

Stavební spoření je oblíbená forma spoření s výhodným úrokem, který Vám urychlí koupi vlastní nemovitosti za hotové nebo zajistí počáteční kapitál pro získání hypotečního úvěru. Ať už využíváte našich služeb týkajících se samotné koupě nebo pronájmu nemovitosti či zprostředkování hypotečního úvěru, můžete tuto formu spoření využít nejen pro sebe, ale třeba i pro své děti.

Úvěry ze stavebního spoření

Úvěr ze stavebního spoření je pro většinu lidí výhodnější než samotný hypoteční úvěr. Tuto službu poskytujeme klientům, kteří minimálně dva roky spoří a jejich nashromážděná částka tak činní požadovanou výši pro získání samotného řádného úvěru ze stavebního spoření. Výhodou těchto úvěrů je především státní podpora a možnost splatit celkovou zapůjčenou částku kdykoli a bez sankce. Naši specialisté Vám stejně tak dokážou zajistit úvěr překlenovací, pokud nesplňujete některé z podmínek pro získání řádného úvěru.