Úvěry

Mimo překlenovacích a řádných úvěrů ze stavebního spoření či hypotečních úvěrů Vám také můžeme poskytnout úvěry spotřebitelské, úvěry k financování investičních záměrů, ale také dokážeme zajistit konsolidaci.

Ve 4 DEVELOP Vám naši specialisté poskytnou základní poradenství, díky kterému zjistíte, který produkt je dle Vašich možností a potřeb pro Vás nejvýhodnější.

Spotřebitelské  úvěry

Naši specialisté se mimo jiné zaměřují také na poskytování spotřebitelských úvěrů, které jsou určeny především pro ty spotřebitele,  kteří chtějí peníze využít pro nepodnikatelské účely. Jedná se například o vybavení domácnosti, koupi automobilu či běžného spotřebního zboží.

Ve 4 DEVELOP našim klientům vždy poskytneme bezplatné základní poradenství o tom, který produkt je pro ně nejvýhodnější a najdeme tak řešení odpovídající jejim možnostem a potřebám.

 

Konsolidace úvěrů

Má-li klient uzavřeno u různých společností hned několik úvěrů či čerpané kreditní kartní, je v mnoha případech pro něho výhodnější půjčky sloučit do jedné, tedy konsolidovat. Na základě možností klienta celou situaci zhodnotíme a dle situace přejdeme k samotné konsolidaci.

Toto sloučení úvěrů do jednoho s sebou nese spousty výhod, a to především zjednodušení splátek, kdy klient platí pouze jednu namísto několika a může tak ušetřit značnou sumu peněz, protože samotná splátka obvykle bývá nižší. Zda se Vám konsolidace skutečně vyplatí, dokáží naši specialisté snadno vyhodnotit a případně nabídnout službu  či produkt, která je pro klienta relevantní.

 

Úvěry k financování investičních záměrů

Informace k financování nejen developerských projektů naleznete ZDE.